[]

Metaverse arazisi

Herkese iyi yıllar.

Sözlükte de bahsi geçen metaverse arazileri nereden satın alınır? Özet gecebilecek olan var mı?


 
Metaverse'te arsa satın almak için 5 platform bulunuyor: Nextearth, Decentraland, Acieinfinity, Sandbox, Ovr.
Projesine güvendiğiniz Bu evrenlerden birini tercih edip arsa alabilirsiniz. Fakat alım satımda kendi kripto cüzdanınızı baglamanız lazım.
Ayrıca : eksisozluk.com
  • limonlu eksi  (01.01.22 12:25:24) 
Üstteki yazarın söylediklerine ilave olarak kendi arsa satışını yapan birçok proje var. Burada önemli olan arsayı almak değil de hangisinden alacağına karar vermek. Eğer sektörü bir süredir takip etmiyorsan şu anda alacağın arsa tam bir kör atış olur. Kazandırabilir, zarar ettirebilir ya da kar ettirse bile başka bir projeden alacağın arsanın yanında karlılık oranı çok düşük kalabilir. Bunu bir yatırım tavsiyesi olarak kabul etmeyip bir süre pazarı incelemeni öneririm. Çünkü benim gözlemlerime göre şanslı birisi değilsen kriptodaki ilk yatırımlarından zarar etme olasılığın çok yüksek. Fomo (fear of missing opportunity - fırsatı kaçırma korkusu) dediğimiz duygu sağlıklı karar vermeni engelleyebiliyor.


  • Nature Works  (01.01.22 12:35:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.