Azitro, tetradox ve azosilin

Kullandığım ilaçlar bunlar. Malum yılbaşı geldi alkol kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım?

Prospektüste yazar, onlar da internette var. Bu kadar üşengeç olmayın

  • helena  (31.12.21 01:34:53)
azosilin icindeki etken maddelerden biri ile alkolun kullanilmasi onerilmiyor. digerleriyle bir problem olmamasi lazim.

bu kadar antibiyotik basildigina gore bir enfeksiyon soz konusu, vucuda yardimci olmak adina alkol pek almamak daha iyi olur her turlu.
  • robokot  (31.12.21 02:59:20)
Tabii ki sağlığımdan daha önemli değil gerekirse içmem ama malum yılbaşı. Planlar falan yapıldı.

  • lideraydin  (31.12.21 11:18:48)
Tetradox zaten tek başına bile midenin anasını ağlatma potansiyeline sahip bir ilaç. Ben olsam alkol alıp iyice riske girmezdim. Ayrıca belki söylenmiştir ama tetradox alıp yatmayın, içtikten sonra bir süre ayakta veya oturarak durun. Bol su için. Mide ve yemek borusunu tahriş edebilen bir ilaç.

  • curukturpkokusu  (31.12.21 12:08:01)