Yanacak Millerle Alışveriş

Merhaba Arkadaşlar,
THY'den yarın itibariyle yanacak miller var. Aşağıdakilerden hangisini almamı önerirsiniz? Farklı önerilere de açığım :)
Herkese şimdiden iyi seneler.

tr.shopandmiles.com

anladığım kadarıyla min 13 bin milin falan var. ülke içi gidiş geliş bir buçuk bilet alabilirsin, ben olsam hiç görmediğim bi yere giderim o millerle. karadeniz, doğu, şanlıurfa, nevşehir, yaz tatili, vs vs.

  • roket adam  (30.12.21 10:39:50)
abi miller 31.12.2021'de yanıyor. adam yılbaşına 2 gün kala nereye gidip harcasın.

benim de var yanacak 7000 milim. böyle bir siteden ve alışverişle harcanabildiğinden haberim yoktu. ben de öğrenmiş oldum, 7000 millik alışveriş yapıyorum şimdi.

gönül isterdi ki 7000 mili uçarak harcayayım.
  • kibritsuyu  (30.12.21 10:45:26)
Bende link açılmadı, bir ara belli bir tutar karşılığı milleri uzatma opsiyonu vardı, onu söylemeye geldim.

  • hair freak  (30.12.21 10:49:43)
milleri önümüzdeki yıl bilet almak için kullanabilirsin, sadece 31.12'ye kadar harcaman lazım. yani atıyorum önümüzdeki yıl haziran'a bilet alabilirsin, sadece 31.12'ye kadar alman lazım. kaynak: ben aldım geçen hafta.

  • roket adam  (30.12.21 10:55:14 ~ 10:56:00)
linkler çok zor açılıyor, hatta açılmıyor. acaip bir site.

milleri uzatmak için ödenecek tutar, millerin ederinden çok daha fazla. saçma bir iş. 6300 mil için 63 dolar istiyor 3 yıl uzatmaya. 6300 milin türk lirası karşılığı 150 lira falan asdasfsdlkja.
  • kibritsuyu  (30.12.21 10:55:36)
@kibritsuyu site açılmayınca ne kadar mil olduğunu falan görmeden yazdım, çok mil için belki mantıklı olabilir ama az mil için çok manasız bir seçenek.

Roket adam'ın yazdığı da yapılabiliyor, ama son zamanlarda hep mille bilet almanın imkansızlığından yakınan yorumlar okudum, eğer çok zahmetli olmuyorsa en ideal seçenek o olur.
  • hair freak  (30.12.21 11:06:08)
Gecen sene getir hediye kodu almistim 3-5 tane. Siparis verdikce kullaniyordum.

  • brkylmz  (30.12.21 13:33:02)