[]

MacBook Pro'lara Harici SSD Takılabilir Mi?

SB.

Bellek kapasitesi açısından daha mantıklı değil mi?
MAC'ten harici SSD'ye atılan dosyaların Windows işletim sistemli bir bilgisayardan görüntülenmesinden emin olmadığını söyledi bir arkadaşım, bu konuda bilgisi olan var mı?

Çok teşekkürler

 
Dosya formatlarına bakın, tam hatırlamadım şimdi.

Mac os - windows file systems diye araştırırsanız bulabilirsiniz.

İkisinin ortak desteklediği bir file system varsa istediğiniz şey yapılabilir.
  • savidan  (29.12.21 22:24:57) 
exfat olarak formatlarsanız, mac os da windows da o ssd ye okuyup yazabilir.


  • killerbee  (29.12.21 22:28:25) 
takarsın niye takamıcan.

exfat yap her yerde okusun yazsın.
  • jelly bear  (29.12.21 22:30:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.