[]

Kapanan hattın tekrar açılması

Merhaba turkcell hattımı yaklasık 15 senedir kullanıyorum ve son 2 senedir şirket hattımdan işlem yaptıgım için ödemesini atlamışım ve hattım şuan tamamen kapandı. Müşteri hizmetlerini aradıgımda ise numarayı geri alamama gibi bir durumumun oldugunu eğer bu numara satılmaz ise geri alamayabileceğimi söyledir. nasıl bir yol izlemeyelim?
 
Kapanan hatlar bir sene boyunca beklemede kalıyordu kanunen (ya da firmalar bunu etik olarak böyle yapıyordu)

Bir sene içinde aynı numarayı alma hakkı sizin, ama bir sene geçince normal bir numara gibi satışa çıkıyor sıradan kim alırsa.
  • John Bloor  (29.12.21 11:21:49) 
Müşteri hizmetlerini geç, ttnet bayisine git, büyükçe olan veya bölge merkezi olanlar. onlar bazen verebiliyorlar bir şekilde


  • KaraSakall  (29.12.21 11:34:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.