Ankara en hızlı Covid testi

Ankara'da sonucu en hızlı alabileceğim Covid testi yapan neresi var?
Hafif baş ağrısı, halsizlik ve hafif öksürük var akşam saatlerinden beri. Üşüme yok. Ateş var mı bilmiyorum evde derece yok. Yarın da işe gideceğim normalde.
Sabaha kadar sonucu alabileceğim bir yer var mı?

Ankara Esat tarafındayım, bir çok hastaneye yakın sayılırım.

şu an yaptırırsanız sabaha alırsınız zaten. geçen gün onkoloji'de 22:30 gibi verdiğim testin sonucu 6'da çıkmıştı. özeller sanırım daha hızlı verebiliyor ama paralı galiba onlar.

şimdi giderseniz en geç yarın öğlen, muhtemelen sabah 8'den önce alırsınız sonucu. geçmiş olsun.
  • der meister  (28.12.21 22:01:34)
En hızlı sonucu şehir hastanesinden alırsın ancak.

  • giovanne  (28.12.21 22:14:11)
kendi laboratuvarı olan (yani testi alıp başka yere göndermeyen) özel hastanelerden de çabuk alırsınız. ama hangi hastanelerde bu imkan var bilemiyorum.

  • kibritsuyu  (28.12.21 23:01:40)
çukurambar koru hastanesi 45dk da veriyor

  • sarlatan  (29.12.21 00:08:55)