[]

insanlar neden bankadaki dolarlarını çekiyor?

Şu sıralar sıklıkla duyuyorum. Bir duyum mu alındı acaba? Devlet döviz mevduatlarını belli bir kur üzerinden bozduracak mı son çare olarak? Bir de hırsızlık olaylarını epey patlatır sanki bu.

Nedir bunun sebebi?


 
komisyon alınacak söylentisi var.

twitter.com
  • duyurukullanıcısı  (28.12.21 15:18:33) 
dolar 18'e giderken daha çok yapılıyordu bu. 12'lere düşünce bence bunun ihtimali azaldı. İnsanlar kısıtlamalardan korkuyordu evet.

O komisyon bankalara gelecek gibi ama bize kilitlerler mi göreceğiz. Bankalar gidişatı görüp komisyonu halktan almamak isteyebilirler çünkü para içeride dursa banka onu kullanabiliyor en azından.

edit: bu arada benzer bi olay dolar bir anda 6 liraya çıktığında da olmuştu. Söylentiler hep çıkar çok da sallamayınız.
  • nhk ni youkosu  (28.12.21 15:29:42 ~ 15:30:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.