Vize için uçak rezervasyonu

Vize yetişmeyebilir o yüzden almak istemiyorum. Para ödemeden rezervasyon nasıl yapabilirim?

thy'den fiyat korumali yapabilirsin. vize cikmazsa en fazla 50-60 liran yanar.

  • buenosdias  (27.12.21 15:06:32)
neredeyse her havayolu bu tarz "tamamen geri ödemeli" / "fully refundable" biletler satıyor ama fiyatları pahalı olduğu için hiç dikkate almıyoruz. yani aslında alabilirsiniz. hem kendiniz alıyorken, hem de acente üzerinden alıyorken özellikle belirtmeniz / seçmeniz lazım.

  • co2s2  (27.12.21 15:20:32)
pegasus'ta kalkıştan 24 saat öncesine kadar ücretsiz bilet değiştirme kampanyası var şu sıralar. tabii farkı ödüyorsun yeni aldığın bilet için ama ceza ödenmiyor en azından.

ama vize yetişmeyince gitme ihtimaliniz de kalkıyorsa üstte yazan arkadaşların tavsiyesi daha mantıklı.
  • tey tey  (27.12.21 16:22:27)
geçen ay pegasus sitesinden yaptığım rezervasyonla başvuru yaptım sorun olmadı.

  • skyangel  (27.12.21 16:43:16)
thy 24 saat geçerli ücretsiz rezervasyon yapabiliyorsun.

  • Northern Mariner  (27.12.21 17:52:59)