Kış tatili

Merhabalar sevgiliyle kış tatili için önerilerinizi alabilir miyim nereye gidilir ne yapılır tüm önerilere açığım

ya kartepe ya kars isterdim ama ben kapadokyaya gidecegim :d

  • ala09  (26.12.21 17:16:45)
Bütçe ve kış tatilinden beklentin nedir? Ona uygun bi öneri vereyim. Mesela ambiyans mı önemli yoksa kar kalitesi, kayak kalitesi mi?

  • zimbirik  (26.12.21 17:16:55)
Bir de kaç günlük bir boşluk var

  • zimbirik  (26.12.21 17:17:20)
@zimbirik kar tatili çok pahalıya geldiği için şu dönemde. Ambiyansı güzel bir yer de olabilir. Kişi başı 3000 max 2 gün.

  • fasyun  (26.12.21 17:44:55)
Kartalkaya otellerini öneririm o zaman. Ambiyans güzel, tatil olarak iyi oluyor. Kayak olarak da eh. Uludağ da oteller çok eski, kayak yine eh, ambiyans da ortalama.
Erciyes de ambiyans eh, fiyat Makul ama uçakla gitmek lazım. Ama pistler vs öğrenmek için ya da az deneyimliler için baya iyi. Kayseri lezzetleri de çok güzel.
Kars ambiyans olarak çok iyi, kayak keyfi de çok iyi, otel sayısı az o yüzden oda bulmak zor oluyo dağda. Uçakla gitmek vs üşenmezseniz bence en iyi seçenek.
Erzurumu salın ya diğer seçeneklerden daha iyi değil. Ama daha pahalı.
  • zimbirik  (26.12.21 18:09:17)
Kartalkayadaki lüks tatil anlayışı diğer dağlarda bu kadar fazla değil ama.

  • zimbirik  (26.12.21 18:10:37)
  • gabe h coud  (26.12.21 19:35:57)