[]

kabin bagajında uzatma fişi

Merhaba, geçen hafta sabiha gökçende uçuşum vardı. Kabin bagajımın içinde uzatma prizi vardı ambalajını bile açmamıştım. Güvenlik görevlisi "kalın kablo" diyerek el koydu. Diyorum böyle bi ibare yok, vs. dedikleri tek şey "kalın kablo"... Gerçekte böyle bir yasak var mı ? Eğer yoksa ben bu güvenlik görevlilerini nereye şikayet edebilirim ? Gerçekten gıcık oldum.
 
Sunexpresste urgan halat vb yasak demişler. Kalın kabloyu o yüzden almamış olabilirler. Öndeki yolcunun boğazına geçirip boğarlar mazallah...


  • ceketimi alip cikcam  (25.12.21 21:57:13) 
İlla vardır bir yasal dayanağı da , laptop adaptör kabloları vb. de bir uzatma kablosundan çok da ince olmuyor sanki. Biraz işgüzarlık olmuş bence.


  • salihdt  (26.12.21 02:29:39) 
Ofise kablo lazim olmustur.
O kurala uyulsa ustte denildigi gibi laptop sarj aletleri gecemez.

  • divit  (26.12.21 11:22:20) 
Nereye sikayet edebilirim ?


  • funl  (26.12.21 21:28:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.