Ps4’te PES yok mu? (Ek: pes vs fifa)

SP store’da baktım ama sadece fifa22 var. Eskiden çok oynardım pes oynardım, ondan daha yakın geldiği için pes alayım dedim.

Ek soru: sizce güncel durumda pes mi fifa mı?

pes 21 son pes, efootball diye gecer. 22 den itibaren bedava oldu galiba sistem degisti vs.

pes 21 iyidir
  • egokalp  (24.12.21 20:02:57)
fifa 22 ben beğenmedim. adamlar yanında basıp gidiyor. pes için de güzel değil diyorlar.

  • alt4y  (24.12.21 22:07:53)
Güncel durumda fifa daha iyi bir oyun.

Ama bu "fifa iyi bir oyun" anlamına gelmiyor.

Yakın zamanda üçüncü bir futbol oyunu çıkacak diyorlar, ona da bakmak lazım.

Tabi sizin ne istediğinize de bağlı. FUT moduna girip başka hiçbir şey oynamayan ve habire kart açan da var. Pro modunda 11 kişilik takımlar kurup her akşam sohbet, muhabbet takılan ekipler de var. Bunların hiçbirini yapmayıp kariyer yapan insanlar da var.
  • la traviata  (24.12.21 22:19:51)
İki maç yapayım arkadaşımla oturayım karşılıklı maç atayım arada bir öyle bir şey istiyorum.

  • not sure if serious  (25.12.21 12:33:03)