iPhone

Telefonumun(iPhone 7) eskimesi münasebetiyle değiştirmek istiyorum. Fotoğraf falan çok çekmem bankacılık işlemleri yaptığım için iPhoneun güvenilirliği sebebiyle apple telefonu tercih ediyorum. Telefondan tek beklentim beni mümkün olan en uzun sürede idare etmesi, bankacılık uygulamaları, Spotify ve tarayıcının kasmadan çalışması. İnstagram bile kullanmıyorum. Oyunla falan da işim olmaz. Sizce iPhone se alsam beni 4-5 sene idare eder mi yoksa illa 13 mü alayım?

+1

İ Phone SE 2020
  • sordumsoruyu  (24.12.21 12:07:23)
kullandığınız telefonun nesi var?

  • aeroknight  (24.12.21 12:22:46)
@aeroknight bataryası tükendi ve sürekli şarj istiyor ayrıca safari kasıyor.

  • mevsimler  (24.12.21 12:29:09)
batarya değiştirip kullanmaya devam edin bence bir süre daha.

  • aeroknight  (24.12.21 12:31:12)
Aynı sebeplerle, hatta üstüne yoğun olmasa da oyun da oynarım diyerek SE aldım ve çok memnunum. Diğer modellerin ücreti çığrından çıktı artık. SE de evet sonuçta ucuz bir telefon değil ama mevcut ortamda alınabilecek en iyilerinden biri bence.

  • Nocturne  (24.12.21 12:31:19)
Sirf batarya icin degistirceksen bosuna degistirme pil degistir sadece. Se belki max 1 saat pil omru verecek degmez.

  • floydian  (24.12.21 12:41:59)
2022 ilk çeyrekte SE güncellenecek. Sabretmeniz iyi olabilir. Ve evet, SE yeterli olur.

  • kaptankedi  (24.12.21 13:33:02)
ya paran varsa alabildiğin en yeni iphone'u al tabii, arada ciddi fark var elbette. se bi 3 sene rahat götürür şu andan itibaren ama.

  • roket adam  (24.12.21 14:08:54)
2016 Mart ayında 6s plus almıştım, 2020 Aralık ayında - yani 1 sene önce - bozuk olan kamerasını yaptırdım, bitik bataryasının değiştirdim, mal gibi 16gb hafızalı almıştım onu da 128 gb yaptırdım toplam 1500 tl masraf yaptım.
Telefon var ya yılan oldu yılan:)
tamir ettirmeni tavsiye ediyorum, telefondan memnunsan tabi.
  • kumandanim  (24.12.21 14:37:17)