Covid Sonrası Bira (Genel olarak alkol)

6sınde test yaptırmıştım, ertesi gün pozitif çıkmıştı. Karantina 19 Aralık'ta bitti ve Pcr yaptırdığımda negatif çıktı. Covid maceram hafif geçti. Grip öncesi gibiydi. Pcr olmasaydım grip falan oldum derdim.

Yarın, cuma akşamı bir iki tane içmek istiyorum, nasıl olur problem çıkar mı?

covid gibi bir üst solunum yolu hastalığının karaciğere etki eden alkol alımıyla çok alakası olmaz gibi. ama doktor değilim. aile hekiminiz bu günler için var. çok geçmiş olsun.

  • brakgn  (23.12.21 23:49:58)
Eğer kovid ilaçlarını kullandıysanız alkol alımını çok arttırmanızı önermem. Ama dehidre olmadığınıza dikkat ederseniz içtiğiniz bi iki biranın karaciğeri zorlayacağını sanmıyorum.

  • zimbirik  (24.12.21 10:31:46)
Bilgi olsun diye yazayım;

- İlaç vermediler.
  • put it in your appropriate place  (24.12.21 13:28:33)