Yeni yıl istekleri

Yeni yıl için istekleriniz, hayalleriniz, kişisel hedefleriniz neler?

değişiklik yılı olsun. her alanda seviye atlayalım. yaşlanınca, geriye baktığımda güzel hislerle anacağım bir yıl olsun. 2022 ne güzel bir seneydi, diyelim.

çok para kazanalım. çok sağlıklı olalım. çok gezelim. çok görelim. çok sevelim, sevilelim, sevişelim.
  • gabe h coud  (23.12.21 19:12:33)
2021 maalesef ikinci yarısıyla benim için devasa bir hayalkırıklığı ve üzüntü, depresyon kaynağı oldu.
Çok pişman olduğum büyük hatalar yaptım.
Umarım pişman olduğum son yıl olur.
2022'den tek beklentim, pişman olmamak.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (23.12.21 20:10:50)
daha iyi bir ülkede daha iyi bir işe girmek olabilir - aşırı zaruri değil
kafamdaki istediğim arabayı bulamıyorum - fakat bu da zaruri değil
yalnızlığım bitsin isterim kafamdaki insan profili ile - direkman nikah basarım o derece
onun dışında sağlık sıhhat çok lazım, o varsa umut var
2019 ortalama, 2020 ve 2021 çok boktan yıllardı. 2022 de böyle geçecek galiba.
  • rain when i die  (23.12.21 20:20:19)
gram altının değeri artsın :)

  • e mice  (23.12.21 20:31:56)
isteğim yurt dışına gitmek ve ölene dek yaşamak için buraya bir daha asla dönmemek. hedefim de bunu gerçekleştirecek atılımları bu yıl içinde yapmak.

  • erenderk  (23.12.21 20:44:40)
emeğimin maddi olarak değerini kazanmak ilk sırada. Bunun içinde daha çok ve odaklı çalışmak gerek. Onun dışında iyi ve psikolojisi düzgün insanlarla bir arada olmak istiyorum. Sağlıklı olmak da çok önemlii

  • jjimyl  (23.12.21 21:19:24)
yok. yaşam hevesi kalmadı.

  • rose parks  (23.12.21 21:34:48)
iş.

  • psmstc  (23.12.21 22:18:18)
Valla çok bir isteğim falan yok, şu covid virüsü akıllı olup bu diyarları terketsin yeter. Mehter takımı gibi iki ileri bir geri gitmek canımı sıkmaya başladı.

  • j r r tolkien hayrani  (23.12.21 22:44:35)
Vallahi yıldan yıla kötüye gidiyor ya.O yüzden hiçbir beklentim yok umutda kalmadı.

  • E.R.W.  (24.12.21 02:44:56)