kahve termosu tavsiyesi

- sıcak içecek için kullanılacak
- araba bardaklığına sığacak
- bardağa dökmeyi gerektirmeden doğrudan termostan içilebilecek
- sızıp dökülüp arabayı batırmayacak, içerken üstüne başına dökülmeyecek.

bir termos tavsiye edebilir misiniz? stanley var ama malum 350 ml'lik şey 450 lira.

mümkünse fiyat performans ürünü olsun.

www.a101.com.tr

Kaçırma.

Amazon'da da 265 lira: www.amazon.com.tr

farklı renkler için: www.amazon.com.tr
  • himmet dayi  (23.12.21 14:24:34 ~ 14:27:46)
Tefal'in termosları söylediklerinin hepsini karşılıyor. Sürekli içinde elektroniklerin de olduğu çantaya atıyorum bir damla sızdırmadı. Bir seneye yakın süredir kullanıyorum. Fiyati su an 270tl

www.hepsiburada.com
  • Lorik Cana  (23.12.21 14:25:46 ~ 14:26:45)
amazon.com.tr'de bu aralar fırsat ürünleri var.
kesin bak derim oraya.
stanley markasına ait.
  • alt4y  (23.12.21 14:32:41)
Ben decathlon'dan almıştım quechua marka, fiyat performans çok iyiydi.

www.decathlon.com.tr
  • mustafakesekci  (23.12.21 15:13:15 ~ 15:15:11)
stanley'in 350 ml olanını almıştım başka bir adla satılıyordu ama ağız kısmında ağır bir plastik kokusu ve tadı vardı.. iade etmiştim. içtiğin şeyin tadını bozuyor.

amazonda alaaddin termos var indirime denk gelirsen o da güzele benziyor. ben penguenin 500 ml olanını kullandım basmalı modeli. epey sıcak tutuyordu. penguen genelde iyi termoslar üretiyor. şu modele bakabilirsin

(git: www.hepsiburada.com)
  • jepa  (23.12.21 15:29:02)
www.boyner.com.tr
2 yıl oldu can parçası

  • solenkol  (23.12.21 16:52:04)