[]

hangi yatırım fonlarına yatırım yaptınız?

kime sorsam 3 aşağı 5 yukarı herkes aynı fonları söylüyor. akbank ve iş'in klasik 5-6 fonunda sanki herkes.

siz ne aldınız neyde paranız?

not : yatırım amaçlı sormuyorum, yazdıklarınızdan sorumlu değilsiniz ve yazdıklarınıza göre hareket etmeyeceğim lütfen "ytd" yazmayın.

ek olarak tavsiye edebilecekleriniz de varsa onları da yazın incelemek istiyorum.

 
her ay mac,nnf almaya çabalıyorum.(hisse senedi ağırlıklı fonlar)


  • prezarlatif  (22.12.21 20:48:00) 
O klasik aft ve iş yatırım tematik fonlarından var bende de.

Bir de geçen ay itibarıyla aldığım yabancı fon sepeti fonu, gümüş ve tarım fonu var.

Bir iki tane de serbest fon beğendim ama nitelikli yatırımcı olmam lazımmış bankaya gitmem gerekiyor galiba o yüzden vazgeçtim.
  • chicha_v2  (22.12.21 20:50:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.