[]

Duvara tv asma

Matkapla delecegiz ya duvarı, ya elektrik kablosuna vs denk gelirse? Bir öneriniz var mı? Ne yapmalı?
 
altında ya da tepesinde buat yoksa vur geç. vurmadan önce tık tık sesini yokla bir de.


  • fucking machine in my head  (22.12.21 15:08:14) 
www.hepsiburada.com
Garanti olsun diyorsanız şöyle cihazlar var. Bir tanıdıktan, mahallede bir ustadan falan bulursunuz belki.

Edit: Bunların bazıları telefon hattı için galiba, doğru arayamamış olabilirim. Sonuç olarak duvardan geçen elektrik kablosunu bulmaya yarayan, buna benzer cihazlar var. :)
  • kobuzchu kiz  (22.12.21 15:37:34 ~ 15:40:07) 
Duvardaki sortilerin (buat, priz, anahtar) konumu belli eder çok kolay bir şekilde.

Duvarın bir fotoğrafını çekip bu sortilerin yerlerini işaretlersen (fotoda gözükmeyebilir) ya da bir kroki çizersen nerelerden kablo geçebileceğini söyleriz.
  • John Bloor  (22.12.21 16:39:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.