SQL iki farklı sayıda sonucu yan yana yazdırmak mümkün mü?

Bir çeyreklik rapor var.

Birinci çeyrekte 5 adet sonuç var örneğin, ikinci çeyrekte 2 adet sonuç var.

Ve ben bunları yan yana yazdırmak istiyorum.

Bunu yapabilir miyim? Outer apply falan denedim ama çokluyor her türlü kayıtları saçma sapan bir sonuç çıkıyor.

Yapmaya çalıştığım şey şu: prnt.sc

ekteki sonuç mu yoksa tablodaki kayıtlar mı? (tablo kayıtlarını ve ne görmek istiyorsanız onu yazarsanız daha kolay olur.) ama muhtemelen bu iş döngü kullanarak yapılır.

  • surprise  (22.12.21 20:28:44)
soruyu tam anlamasam da, q1 ve q2'yi union ile tek sütunda birleştirebilirsiniz.

  • dr doofenshmirtz  (22.12.21 20:52:27)
Ekteki görmek istediğim sonuçtu.

Union çözmedi yan yana yazdırmak istediğim için.

Geçici bir tablo aracılığıyla çözdüm. Oluşturduğum temp tabloya 4 çeyreğin de sonuçlarını yazdırdım, sonra kod, ad ve rownumber ile group by yaptım. Kendime not olsun siz anlamaya çalışmayın soruyu bile anlaşılır yazamamışım zaten :/
  • chicha_v2  (22.12.21 22:46:23)