[]

Fahri trafik müfettişliği hk.

Arkadaşlar diyelim fahri trafik müfettişi olarak ceza kestik.
Bu ceza yiyen kişiye tebliğ edildiğinde bizim kabak gibi adımız soyadımız yazıyor mu ceza makbuzunda?
Yani adam isim soyisim den bizi bulup başımıza bela olma ihtimali var mı?


 
benim gördüğüm fahri ceza makbuzlarında ad soyad sicil numarası vs yazıyordu.


  • false pretension  (22.12.21 02:00:22) 
fahri trafik müfettişliği kan vermek gibi. ikisi de gönüllülük esasına dayandığı için suistimale karşı kurallar baştan net olmalı. kızılay kan verenlere para verse donör uygun olmasa bile sistemi kandırmaya çalışabilir, fahri trafikçinin makbuzda adı yazmazsa da karşı taraf suçsuz olsa bile kin amaçlı ceza yazma durumları olabilir. gibi.


  • onemoremile  (22.12.21 08:13:18) 
isim soyisim kesinlikle yazmıyor. (kesin bilgi) ceza tutanağını sisteme giren polis memurunun adı yazıyor.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (22.12.21 09:04:32) 
@yyyy, hayal kırıklığına uğradım gerçekten böyleyse.


  • onemoremile  (22.12.21 11:21:17) 
Şimdiye kadar darp edilen bir ftm duyulmadığına göre isim yazılmıyor bence :)


  • vizivozo  (22.12.21 12:12:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.