[]

"Bildirimler"

Ara sira hayalet bildirimler aliyorum duyuruda sag tarafta. Listeye giriyor baslik, "5 saat once" diyor. Tikliyorum, yeni cevap falan yok. Bahsettigim ornek su mesela: www.eksiduyuru.com 2019'dan beri yeni cevap yok gorebildigim kadariyla. Sizde de oyle mi?
 
Kullanıcı hesabı henüz moderatörler tarafından onaylanmamış biri cevap yazmıştır muhtemelen. Bazen de duyuruda 2 cevap oluyor ama başlık yanında (3) yazıyor. Bunun sebebi de 'çaylak' hesapların verdiği cevaplar.

Diğer bir ihtimal de biri cevap yazıp "ulan 2 yıl önceki duyuruymuş" diye siliyordur. Silse de bildirimlerdeki sırası sabit kalıyordur.

İkisi de tahmin.
  • himmet dayi  (21.12.21 18:14:33 ~ 18:16:12) 
aa bu eski duyuruymuş. ya ben bunu aynen sizin dediğiniz gibi sağda görüp cevapladım bugün. gayet de düzgün bi cevaptı ama geçerliliğini yitiren cevap diye sildiler. meğer süreden dolayı silmişler. muhtemelen siz de ben cevap yazınca gördünüz. ama ben de başkası yazdı diye gördüm. zincirleme olmuş. bizim cevapları da patır patır sildikleri için yeni cevapları göremediniz.


  • erenderk  (21.12.21 18:17:15) 
Soruma bu kadar net cevap bulmayi beklemiyordum. Tesekkurler.


  • hot potato  (21.12.21 18:28:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.