[]

nette anonim trolleme yapıyor musunuz?

belli bir grubun size saçma gelen ama onların çok ciddi konuştuğu micro forumlara girip trollüyor musunuz? anonim olarak?

oyun grupları
fal vb
yemek yapmayı iyice din haline getirenler

gibi

 
Yapmiyorum cok yorucu.
Genelde sitelere uye olmuyorum hayalet uyeyim cogu sitede.

Bir yere uye olup bununla ugrasilmaz, ancak biri para verirse yaparim.
  • divit  (19.12.21 23:50:22) 
kalp kırmadan boş yaptığım oluyor ama çok boş bir uğraş fdsff


  • bir soru sorcam  (19.12.21 23:51:01) 
Eskiden neler neler yapardım da artık hiç uğraşasım gelmiyor


  • birmilyonunvarmi  (19.12.21 23:57:38) 
Yaklaşık 23 yıldır internetteyim, bir kez bile yapmadım.


  • hayirsiz  (20.12.21 01:55:48) 
Bir dönem çok sıkıldığım için şehrin trafik sayfasında habire hükümet güzellemesi yapanlara yanıt yazıyordum. Yanıt derken ciddi anlaşılmasın; herhangi bir noktalama işaretinin olmadığı, anlatım bozukluğu ve yazım yanlışlarının bol olduğu, kime neyi söylediğimin belli olmadığı şeyler yazıp milletin "mor musun, bembombom musun nesin? Ne diyorsun lan sen?" cevaplarıyla eğleniyordum.
Sonra zamanımın kıymetli olduğunu görüp bir daha huhatam olmadım. Bir de cinsel açlığın Afrika'sında kadın olarak yorumlara nokta koysanız bile art arda 4-5 ekleme isteği geliyordu, onlardan da sıkıldığım için bıraktım.

  • mor bembombom  (20.12.21 10:49:40) 
şimdi neresi olduğunu yazmayayım ama 'acılar ve şiirler' temalı bir micro forum var. çok değil max 400 üyesi falan var ama aktifler.

böyle biz çok acı çektik falan diye akşam metrobüs kalabalığını anlatan buna da şiir yazan bir grup düşünün.

bende haftada bir kendi şiirlerimle katılıyorum ama nasıl beğeniyorlar anlatamam. komik bence.
  • duyurukullanıcısı  (20.12.21 15:56:13) 
eskiden çok yapıyordum, artık vakit yok. bir de artık çoğu sitede anonim kalmak mümkün değil.


  • co2s2  (20.12.21 18:25:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.