[]

f by fabrika markası nasıldır?

sanırım sadece boyner grubunda satılıyor. botları uygun fiyat ve güzel duruyor. uzun vadede giyen, kullanan varsa yorumlarsa sevinirim. 2-3 ay sonra sorun çıkarıyorsa hiç bulaşmayayım.
 
Merak ettim ben de. 3 tane botunu aldım morhipodan :D


  • glamdr1ng  (19.12.21 18:11:40 ~ 20:37:14) 
çok kaliteli değil. ben sneaker'larından aldım şeklini beğendim diye ama ayakkabı baya vasat. uzun ömürlü ürünler değil.


  • ilgeru  (19.12.21 19:45:43) 
4 sene önce deri babetlerini almıştım, çok rahat babet gibi değil adeta ama çok narin. Parçalanacak diye kırk yılda bir giyiyorum. Pek sağlam çıkmadı benimki.


  • cilekli pasta  (19.12.21 20:20:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.