[]

Bugün borsa neden çakıldı?

Vatandaşlar satıp dolara mı geçecek yoksa kamu falan mı sattı bişeyler mi olacak?

Çok fazla söylenti var inanmıyorum hiç birine. Doğrusu nedir işin aslı astarı nedir


 
vatandaşın satması böyle bir etki yaratmaz. ky borsada böyle bir etki yaratamaz.

benim tahminim varlık fonu ve yabancı fonlar sattı. aracı kurumlardaki traderlar dışında sokaktaki insan bilemez kimin alıp kimin sattığını.

kap'a bakarsan şirketler kendi hissesini geri bile almış. örnek, BİM, ECİLC,

neden çakıldı? gelmekte olan bir şey var ve fiyatlandı.
  • gabe h coud  (17.12.21 20:22:34 ~ 20:26:06) 
Borsa baskani dun oynamayin patlarsiniz diye uyardi.

eksisozluk.com

Muhtemelen borsanin yukselisine long girdiler. Longlari patlatmak icin dusurduler.
  • divit  (17.12.21 20:59:57) 
Mesela su arkadas gibiler
eksisozluk.com

  • divit  (17.12.21 21:06:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.