su an kredi cekebilen var mi

dun yapi kredi onayli krediniz hazir diye taciz telefonlari aciyordu, iplemedim. mobil aplikasyonda da 69k tl hazir, kullanmak icin tiklayin falan diyordu.

bugun 30k cekip osmanli serbetine basayim dedim, bankamiz politikalari cercevesinde bla bla diye hikaye anlattilar. serbete basacagimizi mi anladi lan bunlar.

bunun disinda kardesimin de iki ayri bankadan onayli kredisi vardi, ona da cikmadi.

bankalar özellikle özel olanlar kredileri kısıyor, kamu bankalarına devlet baskı yapıyor sermaye artırımı ile körüklemek için ama diğer taraftan da millet dolar almasın diye uğraşıyorlar. her tuşa basmaya çalışınca böyle oluyor.

  • passion rules the game  (17.12.21 10:15:27)
dün asgari ücret açıklanmadan bir saat önce falan durup dururken aklıma geldi, yapı kredi'deki ön onaylı kredimi çektim.
sonrasını bilemiyorum ama yazdığınızı okuyunca iyi ki çekmişim dedim.

  • blatta hiberna  (17.12.21 10:20:33)
dün bddk şunu yayınladı.

www.bddk.org.tr

yani diyor ki, "tl kullanıp hemen akabinde dolar aldıysanız size sürprizler hazırladım". gerçi biraz zor ama yine de bilginiz olsun.
  • posthuman  (17.12.21 11:36:22)
bir soru da benden, ön onaylı kredi çekerken birisiyle muhatap olunuyor mu? Belge bilgi soruyorlar mı yoksa direkt yatıyor mu hesaba?

  • do you remember me  (17.12.21 11:51:09)
direkt yatmasi lazim, bugune kadar hic kimse ile gorusmedim online kredi cekimleri icin

  • bollocks44  (17.12.21 12:07:31)