anneye hediye

anneme hediye almak istiyorum. hediye alma konusunda iyi değilimdir. şöyle bir cüzdan buldum. nasıl sizce? ayrıca başka hediye öneriniz varsa yazabilir misiniz?

www.trendyol.com

  • msb  (17.12.21 09:24:08 ~ 10:59:47)
Bence beğendiğiniz cüzdan çok güzel.

  • pispinti  (17.12.21 10:42:41)
cüzdanın şekli güzel ama suni deri olduğu için o fiyat eder mi bilemedim. anneler ev hediyesi de severler aslında türk kahvesi makinesi olabilir bireysel hediye olarak şal olabilir. fiyatları biraz yüksek olsa da yargıcı beymen gibi markaların outlet bölümlerinde hoş şeyler var ve istenirse çok güzel kutuda yolluyorlar sunum olarak da göz dolduruyor. paşabahçe mağazalarında da anneleri mutlu edecek şeyler var.

  • iwillsee  (17.12.21 10:55:37)
annem taki cok sever, ozellikle kristal mevzularina bayilir. 108niyettasi diye bir yer boyle kristalli bileklikler kolyeler yapiyormus hem de niyete gore yapiyormus!!tam annemlik diye dusundugumden ondan aliyorum :)
eger sizin anneniz de seviyorsa boyle seyleri bakabilirsiniz bence

  • 65 derece  (17.12.21 14:25:09)