red alert 2

arkadaşlar ben bu oyunu indirdim.eskiden oynadığımda rusya da eiffel kulesi amerika paraşütçü birliği filan oluyodu.şimdi indirdiğimde bu özelikler yok.bunun için ekstra bi patch mi yüklemem mi gerekiyo.gerekiyosa nerden bulabilirim.yardım olacak arkadaşlara teşekkürler

oyuna başlarken ayarlarda "all techs" diye bi seçenek vardı sanki. ya da yok muydu. bi bak bakalım. onu seçmen lazım. age of'ta da buna benzer bi seçenek vardı. ayrıca eiffel kulesi diye bişey yoktu ya :) o ışın atan kuleler mi acaba dediğin.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.06.10 19:28:21)
@angelofdeath yok kardeş ben tesla coili biliyorum:) benim oynadığım modda her ülkenin farklı bi özelliği vardı hatta hatırladım korede nükleer uçaklar(düştüğü yeri yok ediyodu ) bi de libyanınkini söyliim o da patlayan bi arabaydı

  • orixim  (07.06.10 19:35:57)
www.ppmsite.com şurdanda bakabilirsiniz inanmayan arkadaşlar vardır belki :)

  • orixim  (07.06.10 19:38:26)
rusya'da eiffel kulesi olmuyordu. hiçbi ülkede eiffel kulesi yok zaten. o campaign'de bi görev için yapılmış özel bişey. normal skirmish oyunda öyle bişey yok, yapamazsın.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.06.10 19:40:46 ~ 19:41:59)
benim oynadığım mod filandı heralde.yada yamalı bi hali de olabilir.yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederlm

  • orixim  (07.06.10 19:58:28)
deesire diye bir patch'i var ra2'nin. onda olabilir belki, çok iyidir, severim

  • karrdanadam  (07.06.10 22:49:55)