Sıcak su kıl dönmesine iyi gelir mi?

Az önce sıcak su ile banyo yaptım ağrı kesildi biraz. Sıcak su ile alakalı olabilir mi

onu bunu bırak da bir an önce doktora git teşhisini kesinleştir.

ne kadar oyalanırsan sana zarar. bi sürü kıl dönmesi çeşidi var. apseli olansa ağrıdan zıp zıp zıplatır adamı.
  • killerbee  (16.12.21 22:40:02)
Yarın gidiyorum zaten doktora, hiç şakaya gelmedigi çok belli bu hastalığın

  • buffy de vampir sayılır  (16.12.21 22:51:05)
umarım apseli olan değildir, saniyeleri saydırır adama. ne ağrı kesici fayda eder, ne başka bişey.

  • killerbee  (16.12.21 22:53:04)
Çok sinsi bir şeymiş ya bu, birden ağrı çıktı ortaya baktım sivilce gibi bir şey var. Uyuşukluk da başladı bugün biraz. Yıllardır ertelediğim hastalıklarım ama bu hastalık pazartesiye aldığım randevuyu iptal ettirdi bana ve yarına aldım randevuyu

  • buffy de vampir sayılır  (16.12.21 22:58:48)
lokasyon neresi? yaş kaç? 35 yaşına kadar tekrarlayabilen bişey bu bu arada. oldum bitti diye düşünme yani.

istanbuldaysan prof dr nihat bengisu'ya git hiç başkasına bakınma.
  • killerbee  (16.12.21 23:01:56 ~ 23:07:21)
Yaş 32, lokasyon İstanbul değil maalesef ya, güneydoğuda minnak bir ilcedeyim ama ilden aldım randevuyu, üniversite hastanesinden. Fenol tedavi varsa burada o tekrarlamiyor diyorlar ama bilemiyorum.

  • buffy de vampir sayılır  (16.12.21 23:22:22)
Doktora gittim bugün, kıl dönmesi değil dedi.

  • buffy de vampir sayılır  (17.12.21 17:51:56)