yüze c vitamini serumu

çok lazım bi şey mi sizce? hangi marka iyi? garnier nasıl?

hayır, ağızdan alsan hem çok daha ucuz olur hem ce bence genel sağlık için çok daha etkili. ben kullandım ama fark göremedim. madecassol bile daha iyi.

  • Wakatakakage  (15.12.21 20:57:32)
"çok lazım bi şey mi sizce?" hayir degil. benim izledigim dermatologlar c vitamini asiri instabil oldugu icin cilde topikal bir sekilde uygulayinca herhangi bir etki gostermedigini soyluyor. yani teorik olarak faydali olabilir ama pratikte etkisiz. anladigim kadariyla faydasini kanitlamis bir calisma da yok.

  • hot potato  (15.12.21 21:27:48)
Instagramdaki Sosyaleczaci bu konularda cok iyi bilgiler veriyor

  • kuehles blondes  (15.12.21 22:22:37)
Bildigin duz asit abi, askorbik asit adi ustunde. Bir de yalandan bunu marka yapmislar.
Cilde asit surmenin etkisi neyse o iste.
Her sene baska bir asit cikariyorlar.

10 kurusa uret 300 liraya sat gitsin urunu.
Belki faydalidir ama diger asitlerden ne farki olacak ph'i sudan dusuk herhangi bir hammadde iste.
  • divit  (15.12.21 23:15:49)