[]

Korona pozitif olunca ucak bileti iade ediliyor mu?

Onceden alinmis iadesiz promosyonlu ucak bileti tarihi yaklasirken pozitif oldugunu fark edersen aciga alma mumkun oluyor mu? Merakimdan soruyorum. (THY, sitede esnek bilet falan diyor dedigim gibi benimki promosyon)
 
hayır


  • hadsafhada  (15.12.21 20:43:00) 
Call centeri arayip deneyin.
Aciga ya da ileri tarihe aliniyor (benimki yanlis pozitiften sonra -pozitif olarak gozuktugu icin- aciga alinmisti ve sonraki gune degistirdigimde ceza vs almadilar

  • kuehles blondes  (15.12.21 22:21:42) 
"Hayır" diyenler ezbere konuşuyor. Sektörün içinde olan biri olarak söyleyebilirim ki pek çok havayolu pandemi sebebiyle esneklik tanıyor. THY biletleri için konuşmak gerekirse Covid 19 pozitif durumunda biletinizi kesintisiz iadeye alabilirsiniz. Cezasız açığa almak ve cezasız değişiklik içinse Covid pozitif olmanıza bile gerek yok. Sadece çıkması durumunda sınıf farkını ödeyerek işlem yaptırabilirsiniz.


  • ultranil07  (16.12.21 10:30:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.