[]

hotiç, derimod, kemal tanca, ziya / hangisi ?? rahat, yandan fermuarlı bot

erkek için ofis ortamında giyilecek yandan fermuarlı (kolay giyilip çıkarılsın diye) bot için hangi marka tercih edersiniz? bir de böyle takoz gibi sert olmasın yumuşak olsun ki rahat hissettirsin.

3-5 sene önce aldığınız ürünle kıyaslamayın çünkü markalar gün geçtikçe kendini bozuyor. son dönemde alıp da memnun kaldığınız varsa önerebilirsiniz.

teşekkürler

 
www.derimod.com.tr Sanırım 2 ay oldu satın alalı, çok rahat ve kullanışlı. Elbette zevk ve rahatlık göreceli ama tavsiye ederim, bahsettiğiniz diğer markaların niteliğini bilemiyorum.


  • synax  (15.12.21 21:41:33) 
www.boyner.com.tr

bağcık+fermuar şeklinde düşünürsen fiyat performans markası diyebilirim. 2 aydır giyiyorum gayet kullanışlı.

boş yapma, ne marka tutuyor ne fermuar dersen kızmam. ekonomi malum, faydam olur belki diye düşündüm :)

boyner'de deneyebilirsin.
  • boyle buyurdum  (15.12.21 23:45:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.