[]

Web Sitesi Tasarımı için Tüketici Hakem Heyetine Başvurabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, bulurum.com denen oluşuma web sitemi yeniletecektim. Adamlar parayı peşin aldı ama mevcut siteden çok daha basit, blog ayarında bir şey yapabileceklerini söyledi. Şimdi de paramı iade etmiyorlar. 1500 TL civarı bir para aldılar bu iş için. Acaba bununla ilgili olarak tüketici hakem heyetine başvurabilir miyim? Benzer bir şey yaşamış olan var mı?
 
Eğer bahsi geçen ürün yapılıp size yollandıysa ve bu yapılan iş için aranızda web sitenizle alakalı yani nitelikleri ile alakalı bir sözleşme yoksa hakeme heyetinin sizi haklı bulacağını pek sanmıyorum. Fakat ürünü size daha teslim etmediyse işin yapılmadığı halde parasının tahsil edildiği durumuyla başvurup parayı geri alabilirsiniz.


  • Unde bach canim  (15.12.21 17:24:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.