[]

ön ödemeli kartlardaki tuhaflık hakkında

tosla, fastpay vb. kartlardaki tuhaflıktan bahsediyorum.

bir kampanya yapıyorlar mesela, "600 lira harcayın, size 200 lirasını iade edelim" diyorlar ama "kampanya ilk 20 bin kişi için geçerlidir" diyor. yahu ben o kadar para harcayacağım 200 lirayı alabilmek için ama günün sonunda ben o paranın hesabıma yatıp yatmayacağını bilemeyeceğim. böyle saçmalık var mı? 20 bin kişi dolunca kampanyayı bitir otomatik olarak. ben hem kampanyaya katılıyorum, kampanyanın tüm gerekliliklerini yerine getiriyorum ama kampanya kendi sorumluluklarını yerine getirmiyor.

bu durumu şikayet etmek istiyorum. nereye yazabilirim?

 
İşte 20bin kişiyle sınırlı olması ihtimali kazanma ve kaybetme ihtimalini ortaya çıkarıyor. Ona da kumar deniyor. Bu kampanya değil kumar masasına oturmakır.
Şartlarını yeniden okuyun isterseniz ama yine de kampanyaya(!) katılarak kendinizin isteyerek kaybetme riskini göze aldığınızı da gösteriyor

  • Erva  (15.12.21 16:47:10) 
kura veya kumar usulü olmuyor kampanyalar. bir bütçe ayırıyorlar o dolana kadar devam ediyor. sizin örnekte bütçeleri 20.000 x 200 TL bu tutar dolana kadar kampanya devam ediyor.


  • surprise  (16.12.21 00:02:59) 
@surprise: onu anladim elbette. Kota dolunca kampanyayi kapatiyorlar mi onemli olan bu. Kapatmalari lazim, yoksa insanlari kandirmak oluyor bu.


  • ahm1  (16.12.21 01:34:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.