[]

Google earth ülkenizde yüklenemiyor diyor, ne yapmalıyım?

Tablete yüklemek istiyorum. (Samsung tablet, 2016 model) Ülke ayarını Almanya falan yapsam yükler mi, bu bir. Yüklerse onu nereden yapmalıyım bu da iki. Cevap veren, harbi la diyip okuyan, cevabı merak eden herkese teşekkürler. Bilip de cevap yazmayanlar da misafirlikte çoraplarıyla ıslak tuvalet terliğine bassın inşallah. Danke şön.
 
vpn ile ip değiştirmen gerekebilir.
ya da apksını bul. onu kur telefona

  • sutlu nescafe  (15.12.21 17:17:28) 
www.apkmirror.com

buradan cihazınıza uygun sürümü indirip kullanabilirsiniz.
  • gelecegin yildizi  (15.12.21 22:13:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.