[]

fed faiz kararı tsi ile kaçta?

fed'in kendi takviminde 14-15 dec. yazıyor ama saat yok. türk siteler 14 haziran 21 yazmışlar.

gün ve saat nedir acaba?


 
15 Aralık 2021, 22.00 TSİ görünüyor benim baktığım kaynakta.

www.fxstreet.com
  • pispinti  (14.12.21 15:02:47) 
Yarın tsi 21'de sanırım.


  • msb  (14.12.21 15:17:42) 
Sorudan bağımsız olarak araya kaynak yaparak sorayım. Sizce Fed faiz artışı yapacak mı? Yapması kaçınılmaz mı?


  • skzr  (14.12.21 15:32:12) 
@skrz, yok hocam yapmayacak. zaten 2022 ikinci yarısından sonra yapacaklarını söylediler. en fazla tarihi öne çektik, mart nisan da faiz artımına gideriz derler hocam. genel olarak toplantı kararları ve açıklamalar merak ediliyor


  • avatar is back  (14.12.21 15:36:59) 
Teşekkür ederim lakin son yillarin en büyük enflasyonu açıklanmışken neden faiz arttırımına gitmezler ki?


  • skzr  (14.12.21 16:03:49) 
Faiz isi iki ucu boklu degnek. Artirmazlarsa enflasyon alip basini gidiyor, artirirlarsa borsa cakilir. Enflasyon verileri nedeniyle kacinilmaz olan bu faiz artirma isini bu nedenle olabildigince kontrollu yapmaya caisiyorlar. Piyasalarin faiz artirimi beklentisi takip ettigim kaynaklara gore su an icin yok, olursa saglam bir market crash olur. Daha ziyade faiz artirimi tarihini biraz daha erkene cekebilirler diye bekliyorum ben de. İcinde bulundugumuz gunlerde piyasalar biraz volatil seyredecektir muhtemelen.


  • gibicibicis  (14.12.21 18:15:24) 
@gibicibicis eyvallah hocam çok güzel açıklamışsınız. Lakin gelgelelim ABD borsaları da düşmüş. İnsan bi acaba diye düşünüyor.


  • skzr  (14.12.21 22:58:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.