Getir mi Daha iyi Banabi mi?

Getir'i ilk defa birkaç gün önce kullandım. Kampanya olarak Getir diğerinden kat kat daha iyi. Banabi biraz cimri kalıyor ama Getir inanılmaz yavaş. Acil bir işimiz olduğunda sipariş versek, boşuna çağırmış olacağız.

ankara çankaya'dayım, benim bulunduğum bölgede banabi daha hızlı, getirin indirimleri daha avantajlı.

istanbul maltepe'deyken de aynıydı.

acil bir şey lazımsa banabi'den istiyorum.
  • blatta hiberna  (14.12.21 12:41:07)
Ikisini de seviyor ve kullaniyorum.

  • balpolen  (14.12.21 12:48:21)
Zaman sorunum yoksa avantaj bakımından en iyisi getirbuyuk.

  • a darkness coming  (14.12.21 12:56:15)
Sadece indirim kuponu varsa siparis veriyorum ama indirim kuponuyla getir daha iyi. Yemeksepeti indirimli tutar uzerinden min sepet tutari belirliyor ve getire gore daha yuksek

  • floydian  (14.12.21 13:25:29)
Getir ve banabinin fiyatları çok pahalı artı getirme ücretide var. İndirim kuponu bile olsa yinede marketlere göre çok yüksek kalıyor. Ben en çok Trendyol hızlı market ve hepsiexpress kullanıyorum.fiyatlar market fiyatları veya çok daha yakın hemde getirme ücreti yok.
Hatta Trendyol devamlı 50ye20 veriyor.

  • astronom bey  (14.12.21 13:56:01)
Migros hemen

  • potsdamer  (14.12.21 14:14:05)
Ben zamanım varsa ikisinde de aynı sepeti yapıp hangisi ucuzsa onu alıyorum. Bazı ürünlerde yarı yarıya farkedebiliyor. Çoğunlukla Banabi daha ucuz oluyor.

  • marla is in my head  (14.12.21 14:25:45)