airfryer aletleri sizce işlevsel ve faydalı mi?

piyasada mevcut airfryer aletleri sizce işlevsel ve faydalı mı? kızarmış patates gibi şeyleri çok tüketen ama yağda kızarınca fazla kalori almaktan muzdarip bana faydalı gibi geliyor.. ama gerçekten işlevsel ve iyi bir ürün mü kullananlar deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Bence cok da degil. Fanli firinda da benzer sonuc alinir. Tabii ki o kadar iyi olmaz ama benzer diyorum sonucta.

  • floydian  (13.12.21 15:34:18)
air frayerlerin büyük boyları oldukça pahalı.

yani hamburger yanında verilen bi avuç patates kızartmasıysa sorun evet alıp kullanabilirsin. yok ben 4 kişilik 5 kişilik pişireceğim bir kilo bi seferde pişireceğim dersen fiyatları çok artıyor.

ayrıca bimde satılan hazır patatesler fanlı normal bir fırında çok güzel oluyor arkadaşın dediği gibi.

alta yağlı kağıt seriyorum, patatesleri de 2 3 çorba kaşığı yağ ile yağlayıp üstüne az biraz tuz atıp atıyorum fırına. tabi aralıklı koymaya çalışıyorum.

bir bim patates paketinin yarısı 1 tepsiye sığıyor.
  • killerbee  (13.12.21 15:37:09 ~ 15:38:41)
  • blatta hiberna  (13.12.21 15:37:54)
Airfryer hediye geldi ve çok memnunum. Hediye olmasaydı büyük ihtimalle parama kıyıp almazdım ve çok şey kaybederdim. Patates kızartması, tavuk ve köfte konusunda çok memnunum. Biberi de güzel kızartıyor ama mesela patlıcan kızartması için epey bir yağlamanız lazım. Fırınla benzer gibi görünse de performansı farklı. Ama hakikaten çok pahalı.

  • SiyamkedisiZorro  (13.12.21 16:06:06)
hiç kullanmadım fakat refika birgül bayılıyor,öve öve bitiremiyor.

  • d e j i n  (13.12.21 19:14:26)
Firin icin yer yoksa alternatif olabilir ancak, ufak porsiyonlari cok guzel pisiriyor ama firin varken alinmasi gereksiz benim gozumde
Refikaninda sponsoru surekli guzellemesinden boo geldi

  • eja  (13.12.21 21:28:15)