[]

Yatırımlık yazlık gayrimenkul tavsiyesi...

Arsa olur, arazi olur, yazlık ev olur, mümkünse yazları gidip bir şekilde tadı çıkarılabilecek, henüz değerini bulmadı oralar dediğiniz yerler var mı? Arazi olur gerekirse yazın birkaç gün çadır kurulur ille de konfor beklentim yok. Ama beklerken değer kazansın.

Fiyatlar aşırı uçtu 1 milyona doğru düzgün bir şeyler yok sanki. Marmara Ereğlisi, Yalova Armutlu ya da Karasu gibi yerlerde 700-800'e villalar mevcut ama konum içime sinmiyor. İşin içinde Ege denizi bi şekilde olsun istiyorum sanırım. Çok çok yakın olmasa da araçla atlayıp 10-15 dk'da Ege denizini görebileyim.

İstanbul'a çok uzak olmaması kriterim. Mesela Dikili bu anlamda iyiydi ama oralar da uçtu gibi. Muğla Akyaka vb bayılırım ama çok uzak.

 
Çok yanlış yerlere bakıyorsun. Kocaeli Kerpe, Kefken, Cebeci varken Marmara'da ne işin var. Karasu da olabilir.


  • dissendium  (12.12.21 18:42:19) 
@dissendium @adse

Güzel tavsiyeler ya sağ olun araştırıyorum şimdi. Gürpınar ve göçmen popülasyonu biraz kafamı karıştırdı ama bakıcam.
  • msb  (12.12.21 19:49:42) 
Şile'de yazlık aldık, aşırı memnunuz. Her hafta sonu da gidip gelebiliyoruz, şahane keyifli. Yalnız geçen yıl istanbul'da en çok değerlenen 2. ilçe idi, hala o fiyatlra var mıdır bilemiyorum, belki ağva tarafları olabilir.

Yalova, ereğli, karasu vs gibi yazlık çöplüğü olmuş yerlere para vermek bana da gereksiz geliyor. İstanbul'un karadeniz sahili deniz tatili hariç her bakımdan çok iyi
  • roket adam  (13.12.21 00:48:30) 
şile +1


  • tunaktunaktun  (13.12.21 01:12:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.