[]

Döviz hesabı konusunda en kolaylıklı banka hangisi

App üzerinden rahatlıkla alım satım da yapmak istiyorum...
 
doviz hesabi kolaylikli olmayan, app uzerinden doviz alim satim yapilamayan bir banka oldugunu sanmiyorum turkiye'de. kriterin buysa bildigin butun bankalar olur.


  • robokot  (12.12.21 05:51:35 ~ 05:53:02) 
alis-satis makasini makul tutan banka aramak gerek. app uzerinden cogu banka sorunsuz calisiyor normalde ama bazen doviz alip sattirmiyorlar teknik ariza var diye.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (12.12.21 08:27:26) 
makas en düşük kuveytturk'te. pek çakallık yaptıklarını da görmedim. dijital bankacılığı olan "senin bankan" üzerinden müşteri olursan daha da düşük hatta makas.


  • xrated  (12.12.21 11:08:08) 
Türkiye finans sanıyorum


  • monicapp  (12.12.21 13:00:39) 
Geçen enparaya dikkat ettim 0.7 birim vardı al satta. Kuveyt 0.11 idi. Ak ve halk var onlar 0.11’den biraz yüksekti. Bilmiyorum hangisi kolayınıza geliyorsa şu saatten sonra biraz treni kaçırdım gibi geliyor küsüratlarla uğraşıyoruz alan aldı gibi geliyor kendi adıma. Mesela bir arkadaş Türkiye finans dedi ama tfx mi öyle bir programdan bahsetti o da en para civarıydı o an baktığımızda.


  • benbunugordum  (12.12.21 14:31:14) 
Garanti kotu bu konuda fibada oyle

Ing kolay fiyat donduruyorsun belirli sureligine vs.
  • eja  (12.12.21 23:21:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.