[]

Sırt Çantamı Kaybettim

Selamlar,

Dükkanı da alt üst ettim, evi de. Gittiğim her mekana sordum tek tek.

Karakola falan bırakmışlar mıdır?

 
Ruhsatım, kitaplarım var içinde değerli bi’ şey yok aslında. Kaybolalı 1 hafta oluyor tahminen :(


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (11.12.21 23:51:44) 
Kesinlikle karakola uğrayıp bildirin, etraftaki olabilecek dükkan, özel güvenlik vs. telefon numaranızı bırakın. Olur ya biri görür, bir yere bırakır size ulaşırlar. Zamanında bir fotoğraf makinesi unutmuştum bankta, gittim baktım yok. Bir kaç yere sordum yok. Belki biri görüp 'iyi niyetle' oralarda başka bir dükkana bırakmıştır. Adam da gelen olursa veririm deyip kalmıştır. Veya polise götürmüştür, siz haber vermezseniz öylece durur.

Aslında haberlerde onere etmek için çıkarılıyor, işte para dolu çanta bulundu, sahibine geri verildi diye de bence çoğumuz böyleyiz. Umarım bir an önce kavuşursunuz.
  • benbunugordum  (12.12.21 00:53:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.