Bot gibi su geçirmeyen ve rahat spor ayakkabı?

Pek bir spor ayakkabı kullanmışlığım yok.
Kışın bot giyerdim hep.
Şimdi dizlerimde rahatsızlık var.
Spor ayakkabı giymem lazım.
Bot gibi sıcak tutacak ama ayaklarımı/bacaklarımı da zorlamayacak spor ayakkabılar var mı önerebileceğiniz?

Bot gibi ama su geçirmeyen spor ayakkabılara outdoor deniyor. Hiking falan yapmaya müsait outdoor ayakkabılar sizi rahatsız edebilir, o yüzden internetten almayın. Adidas'ın falan rahat outdoor modelleri var, şehir içinde giymek için. Veya Solomon'un kışlık koşu/trail ayakkabılar var.

  • malheiros  (11.12.21 13:23:19 ~ 13:23:56)
Columbia’nın outdry techlite olanları çok ağır da değil, saatlerce ayakta kalsa rahatsız da etmez. Bi tanesini beş senedir giyiyorum hatta. Diğer outdoor markaları bilmem de columbia genelde üzmez beni, şimdi fiyatlar ne oldu bilmiyorum tabii.

  • kulaktan dolma biber  (11.12.21 14:40:18)
Şundan aldım, çok memnunum, hafif, rahat ve su geçirmiyor. Çok da şık duruyor.
Fakat Ege'de yaşıyorum sıcak tutmasını pek test edemedim. Fena değildir herhalde. Ama bu tarz ayakkabılardan bot performansı beklememek lazım. Termal bir çorap ile desteklemek lazım.
Yine aynı markanın boğazlı modelleri var ama o da bot gibi olacağı için tercih etmezsiniz sanırım?

www.hepsiburada.com

Daha uygun su geçirmez bir şey düşünürseniz de Decathlon'a bir uğrayın derim.
  • ananiyimioguz  (11.12.21 14:54:51 ~ 14:56:34)