[]

Pasaport basvurusu

30 ekim de basvurmustum ama hala e devlet uzerinde basim oncesi kontrol asamasindadir diye geciyor, sanki daha hizli bitiyordu bu surecler? Sizce normal mi? Kac gun sonra pasaport size ulasti? Tesekkurler
 
Arayıp acil falan deyin. 3 günde geldi benimki.


  • cemiyetin ünlü siması  (11.12.21 11:14:11) 
10 ekümde başvurduğum pasaport 9 Kasımda bana geldi.Birkaç sene önce başvurdupumda 3 günde gelmişti.


  • arenas  (11.12.21 12:45:31) 
Bana geçen ay 3-4 haftada gelir çok yoğun dediler. Ama uçuşum var deyince acil ihtiyacım olduğuna dair bir dilekçe yazdırdılar. Perşembe başvurmuştum, cumartesi geldi.


  • patronaj1  (11.12.21 13:29:11) 
Ben 10 gün bekledikten sonra geçen çarşamba 199'u arayıp "vizeye başvurucam ama pasaportum gelmedi hala" dedim ve ertesi gün kargoya verildi, cuma günü de pasaport elime ulaştı.


  • deveyidiken  (11.12.21 14:38:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.