[]

iade verilen kargoyu geri alabilir miyiz?

arkadaşıma amazondan kargo göndermiştim. sonra kendisine sana paket gönderdim vs haberin olsun demiştim de kendisi ben elle yolladım sanıp amazondan gelen paketi heralde yanlış oldu bu, ben bişey almadım deyip kabul etmemiş ve kargocu kutuya iade yazıp gitmiş.

arkadaşım sabah gidip şubedeyse hala alabilir mi? değilse başka şekilde alınabilir mi acaba? (amazona gitmesini ve para iadesi almak istemiyorum)


 
Ptt kabul etmemişti bunu. Ama benim posta yurtdışından gelmişti.


  • Unde bach canim  (11.12.21 15:06:17) 
3 gün boyunca şubede kalıyormuş geri almak isteyen olursa diye. sorunsuzca alındı.


  • avatar is back  (11.12.21 15:34:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.