miles and smiles

bilmem kaç bin küsür milim var ama uçuşlarda kullanamıyorum. neymiş efendim uygun yer yokmuş. koca yıl geçti şu millerle bir uçuş alamadım. yıl bitecek bir kısmı gidecek. mili olup bilet alabilen var mı yoksa miller bi mit mi? ücretsiz bilet alamayalım diye kılı kırk yarıyorlar valla anlamadım gitti ya verme o zaman mil falan.

valla ben herhalde 10 yıldır kullanıyorum, 10 yıldır da sayısız uçuş yapmışımdır. nereye bakıyorsun da uygun yer bulamıyorsun acaba? daha geçen meksika bileti aldım millerle hatta :)

  • roket adam  (10.12.21 22:05:23)
istanbul antalya veya tam tersi. müşteri hizmetleriyle yoldaş olduk artık o kadar aradım ki hangi tarihi hangi uçuşu sorsam yer yok diyorlar kaç aydır.

  • erenderk  (10.12.21 22:07:38)
Sizde bir yanlışlık var hocam. Ben şimdi girdim aralık ayında bir sürü tarihe ist-ayt ve saw-ayt uçuşu görünüyor. hatta saw yerine ist'dan uçarsan 2700 millik promosyon biletler bile var. seçtiğim tarih de mesela 23 aralık. uygulamasına girin ödül bilet kısmından bakın, bir sürü görüyorum ben.

  • roket adam  (10.12.21 22:13:33 ~ 22:15:06)
uygulamayı kullanamıyorum.ne tarayıcıdan ne mobilden. kaç kez şikayet ettim düzeltmediler. millerimle müşteri hizmetlerinden kontrol ettiriyorum o yüzden ama bana hep yer yok diyorlar.

  • erenderk  (10.12.21 22:17:36)
Daha dün millerimle bilet aldım

  • Corc  (11.12.21 14:39:15)