[]

Yalova/Armutlu hakkında ne düşünürsünüz?

İhlas civarı çok kötü müdür? Denizi insanı vb nasıl bilen var mı? Yatırım yapılır mı?
 
Çocukken gitmiştim. Denizi kötüydü. Bence yatırım yapılmaz. Daha güzel yerler var bütçeye göre. Kocaeli'nin Karadeniz sahilleri daha iyi.


  • dissendium  (10.12.21 19:19:12) 
Havasi, yesilligi guzel ama insanlari gercekten cekilmez. ya yaslilar ya muhafazakar cocuklu ekip ruh emici bir ortam var. dedikleri gibi hamam, havuz tarzi yerler kadin erkek ayri. denizi de guzel degil ama sosyal ortama okeysen emlak degeri hakkinda bir sey diyemeyecegim. istanbuldan idoyla direkt gidis oldugu icin avantajli


  • ala09  (10.12.21 19:35:16) 
biz su an orada sahil sitesi yapiyoruz. yazlik yer. yazlari civil civil kislari kurak ve sicak eheuehe.
ozet geceyim beni cekmiyor yollari berbat ama yatirimdan kasit ev alip satmaysa basarili olunur.

  • turbo sadık  (10.12.21 22:33:32) 
Sadece yaşlılar var artık oralarda. Denizi de pek girilecek gibi değil ama oranın yazlıkçı profili pek denize girmiyor zaten. Ama yazlık bu kazandırır illa ki.


  • anneboleyn  (10.12.21 23:00:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.