Bisiklet hk.

şehir içinde kullanmak için istiyorum. özellikle spora gidip gelmek için. gidişte biraz yokuş var (maslak).

bu amaç için kullanacağım ne bisiklet önerirsiniz?
cambaz bisikleti olmayna katlanır bisikletler var mıdır, arabanın bagajna atabilmek amaçlı?

ilk etapta spor için vs. istemiyorum bisikleti. sadece spor salonuna ulaşım için istiyorum. o yüzden çok bir aksiyon için kullanacağımı düşünmüyorum.

26 inç katlanır bisikletler var ama katlansa da arabaya sığar mı bilmiyorum, mosso idi sanırım markası

dediğim model bu, ikinci el bulabilirsin sanırım çok tutulan bir model oldu çünkü.

www.hepsiburada.com
  • killerbee  (10.12.21 18:27:21 ~ 18:28:32)
aslında şehir içi ulaşım için en fazla 3 vites kullanıyoruz, düz yolda yokuşta işimizi görüyor

mümkünse arka rublesinde megarange dişlisi olsun, modeli çok önemli değil, google görsellerde megarange diye aratırsan rubledeki en büyük siyah dişli, çok pahalı bir eklenti de değil, çoğu bisiklette standart geliyor, hatta insanlar bunun ne işe yaradığını aldıktan sonra öğreniyorlar, bu dişli ile sırtında 5 kilo yük varken dik bir yokuşu kolayca çıkabilirsin
  • freebird5406_2  (10.12.21 18:28:38)
@killerbee,

bizim arabanın bagajı baya geniş. koltuklarda da ray var daha da genişliyor. sığabilir diye düşünüyorum. sevindim büyük bisikletlerin katalabilir olmasına.
  • tchuck  (10.12.21 18:29:25)
Size yol bisikleti yeter.

Edit: Biraz yanlış anlaşıldı sanırım.

Yol bisikleti derken ucuz modelleri kast ettim.

www.hepsiburada.com

Aynı markanın ucuz dağ bisikletleri de var.

Ucuz demek istemiştim fazla kullanmayacağınız için.
  • dissendium  (10.12.21 18:51:10 ~ 19:13:12)