[]

Kışın (petek yanarken) burnunuz tıkanıyor mu ?

Eğer tıkanıyorsa nasıl çözüm buluyorsunuz ? Sabahları zombi gibi uyanmaktan bıktım :(
 
odayı fazla kurutuyor demek ki, peteklerin üstüne içi su dolu kaplar bırak buharlaşıp nemlendidsin, bu yetmiyorsa oda nemlendirici cihazlar var


  • freebird5406_2  (10.12.21 12:18:17) 
Nem gerekli +1 peteklerin üstüne ıslak havlu vs de serebilirsiniz


  • apocalipy  (10.12.21 12:24:26) 
Uyudugum odada kalorifer kapali, kombili evde yasarken de geceleri kombiyi en kisiga getirirdim, hic sevmiyorum kalorifer havasini, burun tikanikliginin yaninda baska rahatsizliklara da sebep oluyor bende. İci su dolu kaplar biraz ise yariyor kuru hava icin bu arada,bir de ortam cok sicaksa ve petekleri kisma imkanim yoksa cam aciyorum ben.


  •   (10.12.21 12:26:56) 
nemlendirmek lazım su falan koy


  • all girls dream  (10.12.21 15:16:52) 
50-100 liralık buhar makineleri var. geçen seneye kadar almayarak büyük ihmallik etmişim. verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor. sorunu tamamen çözmez ama odlukça rahatlatır.


  • burty  (10.12.21 16:03:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.