[]

internetten parfüm alırken nelere dikkat etmeliyiz?

almak istediğim parfüm örneğin çiçekspeti'nde 225 tl, hepsiburada'da 400 tl, boyner ve sevil'de 1000 tl. aynı marka, aynı ml.
 
Edt, Edp farkına bir bakmak lazım.


  • dissendium  (08.12.21 22:03:11) 
Almamaya dikkat edebilirsin. Sevilden alinir da diger firmalara guvenmezdim ben.


  • floydian  (08.12.21 22:05:28) 
çiçeksepeti'nde daha önce aldığım ürünler korsan çıkmıştı. hatta burada çok detay vermek istemediğim bazı illegal şeyleri satın almak istersem ilk oraya bakıyorum. muhtemelen satılan ürünleri diğer firmalar kadar iyi denetlemedikleri için orada öyle bir sektör büyümüş. diğerleri için bir yorumum yok.


  • kent sakini  (08.12.21 22:08:57) 
Çiçeksepetinde adidas ayakkabılar var hep çakma. O yüzden güvenmiyorum. Otekileri bilmem


  • olaylar olaylar  (08.12.21 22:35:34) 
Her isteyenin satıcı olabildiği yerlerden KESİNLİKLE parfüm almam.


  • hayirsiz  (08.12.21 22:58:21) 
Biri Avrupa'dan bile ucuz biri ya avrupa ile ayni fiyat ya da daha pahalı.
Türkiye'de döviz ile giren bir ürünün Avrupa'dan çok daha ucuza satilacagina inaniyorsaniz alin ama sahte cikacak.
Eskiden çok iyi siteler vardi ama çoğu gitmiş gibi son yillarda.
  • logisticsmanager  (09.12.21 11:42:58) 
seçeneklerde yok ama bana bir tek sephora güvenilir geliyor. boyner ve sevil e de güvenmiyorum.


  • isyankar tosbaga  (09.12.21 13:54:20) 
Beymen ya da Sephora.


  • marla is in my head  (09.12.21 13:56:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.