Torchlight - Runic games hakkında

Merhaba. Bildiğpim kadarıyla torchlight 2’den sonra runic games kapandı. Peki buna rağmen 3. Oyun nasıl çıktı?

Ayrıca torchlight 3 oynamış varsa, 2’yi oynayıp beğenmiş birine tavsiye eder misiniz?

Bir soru daha, bu türü sevenlere başka oyun tavsiyeniz var mı? Karakter geliştirmeyi ve hack n slash’i seviyorum ama diablo gibi aşırı detaycı değilim..

Oyunun fikri haklarina sahip olmak baska bir sey oyunu develop etmek baska. Demek ki runic games haklara sahip degilmis veya satmistir sonradan?

  • floydian  (06.12.21 11:23:25)
Torchlight 3 ben pek beğenmedim. 2'nin üzerine bir şeyler koyamamışlar pek.

+ Grim Dawn bu türün en bilinen oyunlarından birisi. sade, keyifli.

+ detay seviyorsanız, bir sürü build deneyeyim, kafa patlatayim diyorsanız şu an betada olan ama çok beğenilen Last Epoch kesinlikle önerebilirim. bir de baya bilinen Path of Exile var yine kafa patlatmalı.

+ daha da temel olsun derseniz, çok karışık olmasın, aksın gitsin diyorsanız The Incredible Adventures of Van Helsing.

hepsi de Steam üzerinde mevcut.
  • posthuman  (06.12.21 11:26:16 ~ 11:27:42)