türkiye'de cider var mı?

yana yakıla şunlardan arıyorum

cumartesi'nin var gibi ama bence içilecek gibi değil.

Metro supermarketlerde var. Bu markayi spesifik olarak bilmiyorum ama alkol bolumune bakarsaniz farkli ulkelerden farkli markalar hem elma hem armut vs var

  • sopiro  (06.12.21 09:50:00)
Metro’ya sık giderm bu markayı hiç görmedim ama gelen markalar ara ara değişiyo belki bana denk gelmedi. Strongbow hep olur ama.

  • kulaktan dolma biber  (06.12.21 10:26:47)
güzel mi peki onları tüketmedim henüz.

bir de alkol olduğu için sanırım kargo yoktur değil mi?
  • bebekbebesi  (06.12.21 10:33:42)
türkiye'de metro supermarketlerde bir tek strongbow var, diğer markalardan görmeyeli yüz yıl falan oldu herhalde. belki bir ihtimal tekneyle mal getiren butik tekellerde bulabilirsiniz alternatif, ben birkaç sene önce aramaya inandığımda bulabiliyordum.

strongbow fena değil, cumartesi hiç içmedim ama sevilen cider var, o bayağı gereksiz lezzet olarak yoklukta gider. eskiden magners satılıyodu o çok iyiydi. magners'ı bulursan kaçırma.
  • evde liyakat kalmamis  (06.12.21 10:40:11)