Şu üç özelliği taşıyan bir telefon var mı?

1. Çift sim kart yuvası
2. Daima açık ekran (always on display)
3. Telefonun donanım özelliği olarak görüşme kaydı alması (uygulama ile değil)
Diğer hiç bir özellik önemli değil

görüşme kaydı donanımsal olarak yapılan bir şey değil, tahminimce siz "sonradan eklenerek değil, varsayılan olarak telefonun fabrikadan bu özellik ile gelmesi"ni istiyorsunuz.
kayıt almayı engelleyen şey de android'in belli bir sürümünden (sanırım 11) sonra getirilen önlemler. apple'larda durum nedir bilmiyorum da, eminim aynı sebepten imkan vermiyordur.
yeni bir telefon alacaksanız muhtemelen android'in yeni sayılabilecek bir sürümüyle gelecektir, bu da (%99 ihtimalle) yazılımını kurcalayıp kendiniz müdahale etmezeniz (root'lamak, lineageos kurmak, firmware değiştirmek vb.) görüşme kaydı alamazsınız demek.
  • gkhncnzdgn  (06.12.21 00:19:09 ~ 13:52:33)
Samsung S20+ da dediklerin mevcut

  • mirty  (06.12.21 00:36:45)
1. bu pek cok android cihaz da vardır.
2. bu muhtemelen hic bir cihaz da yoktur. cünkü ekran bir süre sonra yanacaktır. bunu hicbir üretici istemez.
3. kayıt apple da zaten yoktu. @ gkhncnzdgn'in mesajına göre artık androide de yok (app haric).
  • helenart  (06.12.21 00:43:01)
Huawei telefonlarda sorunsuz şekilde görüşme kaydı yapabiliyorsun.

Android 11 versiyonu için uygulama aşağıdaki gibi.

Ben suan bir önceki versiyonu kullanıyorum.

consumer.huawei.com

Always display özelliği olan bir modeli illaki vardır. Araştırmadim.
  • kaiserr76  (06.12.21 00:45:33)
2 senelik mi 9t telefonumda hepsi var.

1-dual stand by hemi de...
2-always on ekrana kendi çektiğin fotoyu bile koyabiliyorsun...
3-telefonu ilk eline aldığında google play oturumunu açmadan bile görüşmeyi kaydedebilirsin...

piyasadaki telefonların yarısında var bunlar, öyle zor denk gelen şeyler değil. bir tek 3. seçeneği spec sheet'te göremezsin, kalanlar google'da hemen bulunacak şeyler. (always on için oled ekran özelliğine bakman lazım) onu da niye uygulama ile değil dediğini anlamadım. gkhncnzdgn +1 çünkü, donanımda özelliği denilecek bir şey değil bu. mikrofonu varsa donanımsal olarak görüşme kaydı yapabilir her telefon zaten. dışarıdan yüklenen ile telefonun kendi arayüzünde olan arasında ne gibi bir fark olduğunu düşünüyorsun?
  • Bruce  (06.12.21 01:26:06 ~ 01:27:16)